Deel inzichten voor commissie Infrastructuur

19/12/2023

Bedrijfskring Lelystad kent verschillende commissies met leden die zich inzetten voor andere leden rondom een bepaald thema. Dit kan gaan over belangenbehartiging of kennisdelen. Een van de commissies is Infrastructuur. Die houdt zich bezig met alle openbare voorzieningen die nodig zijn om ondernemingen en personen in dat gebied goed te kunnen laten functioneren, zoals wegen, havens, spoorwegen, bruggen, vliegvelden en openbaar vervoer.

Graag horen wij van onze leden welke actualiteiten op dit gebied aandacht behoeven. Mocht je bovendien op basis van je kennis, expertise en ervaring van mening zijn dat je toegevoegde waarde kunt bieden aan de commissie Infrastructuur, dan horen wij dat graag. Mail naar ons bestuurslid Floris Kruijsifix via floris@bedrijfskring.nl