Arnoud Booij in gesprek met CDA-Tweede Kamerlid over energieproblemen Lelystad

10/11/2023

Één van de 3 pijlers van BKL is belangenbehartiging. Vaak behartigen wij de belangen van onze leden op gemeentelijk- en provinciaal niveau, maar indien nodig doen we dat ook op landelijke politiek niveau.

Ons bestuurslid en voorzitter van de commissie energie, Arnoud Booij, vroeg tijdens een gesprek met CDA-Tweede Kamerlid Derk Boswijk aandacht voor de energieproblemen en netcongestie in Lelystad. Derk Boswijk was op werkbezoek in Lelystad tijdens een ontbijtsessie op het Mac3Park. In reactie hierop vertelde hij dat na de val van het kabinet, alle vraagstukken omtrent energie door de kamer niet controversieel zijn verklaard en dus gewoon doorgang vinden, daarmee benadrukt de kamer de ernst en urgentie van de energieproblematiek in Nederland.