Interview Sandra Kamp over Duurzaamheid

06/01/2022

Natuur en Milieufederatie Flevoland (NMFF) heeft een jaar lang inwoners en ondernemers in Flevoland uitgedaagd om een stapje te zetten in de richting van minder grondstoffenverbruik. Met iedere maand een ander thema, en elke week een nieuwe challenge. Vanuit het idee: als veel mensen een klein stapje zetten heeft dat al impact, en dragen we samen bij aan minder CO2-uitstoot en grondstoffenverbruik.

Duurzaamheid is ook belangrijk voor ondernemers. Toen NMFF ons vroeg om de Circulaire Challenges te delen met onze leden, waren we dan ook meteen enthousiast. Afgelopen jaar hebben we regelmatig hun duurzame challenges gedeeld met onze leden die voor ondernemers interessant zijn.

BKL directeur Sandra legt in een interview met NMFF uit waarom volgens ons bedrijven baat hebben bij duurzaamheid. Lees hier het artikel