Bedrijfsbezoek Level One Uitzendbureau

BKL evenementen
Locatie: Visvijverweg 14 in Swifterbant
Datum: 29 mrt 16:00 t/m 18:00 uur

Om in te schrijven dient u ingelogd te zijn.

Op 29 maart 2018 gaan we op bezoek bij het huisvestingproject van Level One Uitzendbureau aan de Visvijverweg 14 in Swifterbant. Tijdstip: 16 tot 18 uur.

Dit bedrijfsbezoek is gecombineerd met de bedrijfskring van Dronten en daarom ook toegankelijk voor leden van de OVDD (ondernemersvereniging De Driehoek).

Over het huisvestingproject
Het aantal arbeidsmigranten in Nederland groeit en het wordt steeds moeilijker om huisvesting te vinden. Level One heeft er voor gekozen om het anders te doen en een park te realiseren met comfortabele woonruimtes met meer privacy. Door het realiseren van dit project is Level One in staat om de uitzendkrachten aan zich te binden.

Er zijn 148 milieuvriendelijke migrantenwoningen gerealiseerd. Een project wat in meerdere opzichten uniek is. Het gaat om tweepersoons appartementen die zelfstandig bewoond kunnen worden met een eigen terras, douche, kamer, keuken en slaapkamer.

Tijdens het BKL Bedrijfsbezoek op 29 maart kunnen BKL leden kennismaken met deze unieke locatie. 

Programma

  • 16.00 -  16.15 uur: Ontvangst met koffie
  • 16.15 -  16.45 uur: Presentatie in recreatiezaal
  • 16.45 -  17.15 uur: Rondleiding over het park
  • 17.15 -  18.00 uur: Afsluiting onder genot van drankje en hapje

Aanmelden
Aanmelden kan alvast via dit formulier

Personen die zich reeds hebben aangemeld:

  1. Ronald Beer (MT-Professional Devices BV)
  2. Angelique van Vendeloo (Tax Heaven)
  3. René Talsma (Bureau Specialistisch Personeel)
  4. Annoesjka de Graaf (Ann's Coaching Voeding en Lifestyle)
  5. Rosella Bok (Covebo Uitzendgroep, 3 personen)
  6. Wendy Kraaikamp (Kraaikamp Wagenbouw b.v)
  7. Peter Dekker (De Jong en Laan)
  8. Ineke Mastenbroek (Ontwikkelingsmaatschappij Flevoland)
  9. Janke Bosma (JAM Marketing)
  10. Snijders en Meijering (Rabobank Flevoland, 2 personen)
  11. Chantal Karssen (Ikas, 2 personen)
  12. Jeanette Kok (EQUESS)
  13. Henk Slump (Slump Catering, 2 personen)
  14. Klaas Wagter (Q-planontwikkeling)
  15. Franc van Eijck (Hedibouw)
  16. Jeroen Koster (KFC)
  17. Stefan Lohuis (Rabobank Flevoland)
  18. Bea Mantel (Bea's Virtueel Office, 2 personen)
  19. Karin Hofstede (Volatus Uitvaartzorg)
  20. Ben van der Steeg (Bouwbedrijf B.J. van der Steeg b.v.)
  21. Rachel Happel (R. Happel Admin.)
  22. Koos Minnema (Kenneth Smit Training)
  23. Lyda Winata (Reclamecentrum Solana, 2 personen)
  24. Klaske Langhout-Vriesinga (Hak & Rein Vos notarissen)
  25. Henk Barendregt (Barendregt Administratie en Belastingen)
  26. Trudy Stoker (Slump Catering & Events)
  27. Jan Hannink en Alexander de Vries (Vlint, 2 personen)
  28. Aleid Overbeek (Koraal Coaching)
  29. W. Boonstra (Uvidis)
  30. Hans Brink (Schipper Security, 2 personen)
  31. Elvira Kneefel (Galaxy, 2 personen)
  32. Jan Wind (PI Lelystad, 2 personen)
  33. Marco Wienholts (PURIZONE, 2 personen)
  34. Harry de Jong (Avaq, 2 personen)
  35. Marc Linsen (Linsen Management & Advies)
  36. Bob Bennema (Credion)
  37. Irene Miltenburg (BuitenVitaal)
  38. Karin Senf (OMFL)
  39. Serge Engel (FKJ Notaris, 2 personen)
  40. Karlien Bonestroo (FlevoDirect Uitzendbureau, 2 personen)
  41. Henriette Wijtvliet (Aviodrome)
  42. Hans Arendshorst (Arendshorst Vastgoed BV)
  43. Joanne Berghuis (FlexxFlow Intermediairs)
  44. Sylvain van Ligtenberg (Enodes)
  45. Chris Heynen (Chris Heynen Systems)
  46. Suzanne Berghuis (Uxem)
  47. Marco Weernink (Werkcon)
  48. Albert Breukink (Artiplast)
  49. Andries de Vries (FNV)
  50. Martijn Koppert (Vastgoedmeester)
  51. Hester Vroegop (OVDD)
  52. Rolf Kramer (KramerKraakman B.V.)
  53. Roger van der Klugt (De Ontwerperij)
  54. Edwin de Vries (smb de Vries Flevoland)
  55. Jan Hannink (Vlint, 2 personen)
  56. Jan Mulder (Werkbedrijf Lelystad, 2 personen)
  57. Sieger Siderius (De Wilde B.V.)
  58. Maarten Rood (GSF Glasgroep)
  59. Mark Hetsen (Taktyq, 2 personen)
  60. Andries Greiner
  61. Kees Stam (Auto Palace)
  62. P Bon (Bonfin)
  63. Jean Keulers (URETEK Benelux BV)
  64. Angelique van Vendeloo (Tax Heaven)
  65. Greeke Robaard (Koelhuis Dronten / De Meerhof B.V.)
  66. Alex Boerman (Alex Boerman advies e.o. ALEX mediation)

Realisatie: verenigingenweb